Про компанію InterSource

Завод із виробництва деревинної паливної гранули – пелети – INTERSOURCE входить до ТОП 8 найбільших виробництв в Україні за номінальною потужністю.  Виробнича потужність нашого виробництва – 7 тонн пелети на годину або 45 тис.тонн за рік. Першу партію пелети вироблено у 2009 р.

Виробництво пелети високої  якості за рахунок використання на заводі кращого деревообробного обладнання всесвітньо відомих компаній даної галузі: ANDRITZ F.EED & BIOFUEL A/S (Данія), BRUKS KLOCKNER (Німеччина), C.R.S.I. SA. (Італія).

Пелета виробляється цілий рік із сировини хвойних порід (ялина) та є екологічно чистою продукцією без додавання зв’язуючих хімічних домішок.

Ми виробляємо пелету діаметром 6мм класу А1 із зольністю Ash до 0,7% та А2 із зольністю Ash до 1.2%. Якість пелети відповідає міжнародним стандартам ONorm M1735 (Austria), SS 187 120 (Sweden), Din 51731, Din plus (Germany), EN 14961-1 (EU).

Продукція фасується у біг беги місткістю 1 тонна або в мішки по 15 кг.

На території заводу знаходяться великі складські приміщення із можливістю розміщення до 3000 тонн продукції. Купити пелети зі складу можна протягом цілого року.

Завод розміщений у місті Берегове Закарпатської області, за 10 км від угорського кордону, що дозволяє мінімізувати витрати на доставку пелети у країни Європи. Продаємо пелету оптом- міінімальна партія – 22 тонни, та в роздріб. Доставка деревинної гранули здійснюється автомобільним транспортом та/або залізничним транспортом.

INTERSOURCE – НАДІЙНИЙ ВИРОБНИК ЯКІСНОЇ ПЕЛЕТИ В УКРАЇНІ, ОФІЦІЙНИЙ І ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР ПЕЛЕТИ В КРАЇНАХ ЄВРОПИ ТА УКРАЇНІ – КОМПАНІЯ «GRAINWOOD».

Сьогодні наша компанія успішно працює з європейськими партнерами в Італії, Чехії, Польщі, Словаччині та Угорщині, і динаміка розвитку такої співпраці з кожним роком зростає.

В підтвердження вищезазначеного, додамо лише, що за офіційними даними Держкомстату України, за підсумками 2011 року, компанія ТОВ "Грейнвуд", яка є офіційним представником нашої компанії в Україні, посіла II місце з експорту пелети до країн Європейського Союзу.

Будемо раді співпраці з Вами, і бажаємо успіху та процвітання Вашому бізнесу".

Колектив компаній ТОВ «ІНТЕРСОРС» і ТОВ «GRAINWOOD».